Gökhan Beydoğan

Urban Station

İnşaat Mühendisi
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde Lisans eğitimi aldıktan sonra, Cornell Üniversitesi New York'ta İşletme Dalı'nda Lisansüstü derecesini tamamladı. 

İş Hayatını çok uluslu Risk Yönetimi firması Marsh firmasında başlamış olan Gökhan, Gayrimenkul yaşamına ortak girişimi Mi̇ka İnşaat ile atıldı. Konut ve ilişkili Gayrimenkul projelerini geliştirmek ve sonuçlandırmak üzere faaliyet gösteren firması aktif olarak İstanbul'da Konut Projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir. 
Gökhan Beydoğan, Ağırlıklı Boğaziçili arkadaşlarından oluşan gruba önderlik ederek 2012 yılında Mika Yatırım firmasının kurulmasına önderlik etmiştir. Gayrimenkul ve Turizm yaırımları ile ilgili bu grubun şu anda Pera'da aktif bir oteli ve gayrimenkul ile ilişkili yatırımları bulunmaktadır. 

Gökhan Beydoğan vaktinin ve enerjisinin büyük bir kısmını ödüllü Konsept'leri olan Urban Station markasına ve şu anda 5 şube olmuş markanın, İzmir, Ankara ve Avrupa şehirlerine sıçraması için aktif çalışmalara ayırmaktadır. 
Çalışmanın Şekli Değişiyor'a inanan Gökhan Beydoğan Urban Station ile birlikte girişimcilerden, serbest meslek sahiplerine, kurumlardan, onların mobil çalışanlarına kadar birçok kitleye kurduğu Urban Station'lar ile çalışmak için mekanlar yaratmaktadır.  
Bu Kişiyle İlgili Etkinlikler
Öncü Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Özel Sponsorluklar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler