Hakan Kodal

KREA Gayrimenkul

Yönetim Kurulu Başkanı
Hakan Kodal, 2006 yılından bu yana Krea Gayrimenkul'ün İcra Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. Krea Gayrimenkul ve yönetim ekibi, 15 yılın üzerinde bir gayrimenkul geliştirme ve yatırım tecrübesine sahip olup, Merrill Lynch GPI ve Krea Gayrimenkul tarafından kurulan Bosphorus Gayrimenkul Fonu'nun yatırımları ile birlikte bugüne kadar toplamı 1,5 milyar doların üzerinde projelere imza atmıştır.
Hakan Kodal, aynı zamanda Türkiye'nin 4 lider gayrimenkul ve perakende ile ilgili meslek örgütünde kurucu başkanlık görevini üstlenmiştir. Bunlar sırası ile Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği (AYD), Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER), Istanbul Shopping Fest Organizasyonu ve Urban Land Institute (ULI) Türkiye'dir.
Hakan Kodal, 1997-2006 yılları arası ise, Yapı Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nda genel müdürlük yaptı. 1997 yılından önce Garanti Yatırım Bankası'nda ve  Coopers & Lybrand'ın Paris ofisinde kurumsal finansman ve yönetim danışmanlığı alanlarında çeşitli kademelerde görev almıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden lisans derecesine sahip olan Hakan Kodal, işletme dalındaki lisansüstü çalışmasını Paris'te Ecole Superieure de Commerce'de tamamlamıştır.
Bu Kişiyle İlgili Etkinlikler
Öncü Sponsor
Altın Sponsor
Gümüş Sponsor
Özel Sponsorluklar
İletişim Sponsorları
Destekleyenler